SirAdams Site ;D Strona Główna SirAdams Site ;D
Nowe forum dla SirAdams page :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Hacki.
Autor Wiadomość
siradams 
Site Admin


Dołączył: 12 Kwi 2005
Posty: 13
Skąd: Czarnków
Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 5:37 pm   Hacki.

Czy ktoś może mi logicznie wytłumaczyć jaka jest przyjemność w używaniu hacków do gier? Bo nie mogę tego zrozumieć.
Z czego można się cieszyć? Z wygranej? Przecież gość który używa hacków nie wygrywa tylko wygrywa program. I to na dodatek program którego nie napisał gracz tylko jakiś gościu.
Więc poco używać hacków? Po to żeby przejść grę?
To znowu poco grać? Żeby zobaczyć jej koniec?
Jaka może płynąć satysfakcja z używania hacków? Bo na pewno gracz się nie wykazuje ani umiejętnościami ani niczym innym.
Bo inni używają?
Olać innych. Też nie potrafią grać i dlatego używają.
_________________
Pozdrowienia,
****************************
* Marek (SirAdams) Adamski
* http://www.siradams.com
* Linux: #253788
****************************
 
 
 
Gość

Wysłany: Nie Kwi 24, 2005 8:44 pm   

Masz na myśli tylko gry online czy też single? Jeśli chodzi o gierki online, czyli multi to jestem jak najbardziej przeciw. A jeśli chodzi o single to jak kto chce, jego sprawa. Osobiście nie używam kodów(czy też hacków, cheatów, jak zwał tak zwał) w grach typu online. A jeśli chodzi o single to też raczej nie, bo zabiera to przyjemość z gry. No chyba, że ewidentnie nie moge czegoś przejść w grze albo po prostu już mi sie znudziła i chce się troche pobawić jeszcze zanim ją wywale.
 
 
Gość

Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 7:18 pm   

Ja myśle , że hacki w grach online to przedewszystkim używka młodych niedosiadczonych graczy, większośc osób z którymi sie spotkałem i używali dupe'ów lub hacków to młode chomiki , które nie potrafia cięzko zapracować na swoje , a co do singla to mysle że cheaty są przydatne wówczas gdy jesteśmy w akcie desperacji i nie potrafimy przejść jakiegoś momentu w grze bo brak nam umiejętności :) :):) nie powiem kiedyś używałem cheatów w grach , ale tylko typu wielkie koła w NFS lub inne duperele :) )) btw. bardzo ciekawy temat :D
 
 
Gość

Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 7:50 pm   

Widziałem wiele hacków/botów do wielu różnych gier, ale autorzy wielu hacków wprowadzają w swoje dzieła trojany, tak, żeby n00bikom odechciało się ich potem używać. Właściwie to sam osobiście "kodów" do gier nie używam. Hacki? Jak kto woli, ja kiedyś się z tym bawiłem, a teraz poprostu gra się szybko nudzi jeśli używa się hacków. Tak samo Global 1/2 graczy tam gająca ma chociaż jednego hacka - skończyłem z tym pod koniec wakacji. Jak chce ktoś grać z ułatwieniami i chce aby gra szybko się mu znudziła - polecam :]
 
 
siradams 
Site Admin


Dołączył: 12 Kwi 2005
Posty: 13
Skąd: Czarnków
Wysłany: Pon Kwi 25, 2005 10:47 pm   

Adamos napisał/a:
... przydatne wówczas gdy jesteśmy w akcie desperacji i nie potrafimy przejść jakiegoś momentu w grze bo brak nam umiejętności :) :):) ...

Ja zazwyczaj kiedy jestem w akcie desperacji i czegoś nie mogę przejść to po prostu wyłączam grę i ją zostawiam do następnego dnia albo dłużej poczym próbuje ponownie. I zauważyłem że po takim odstawieniu gry zaczynam dostrzegać rzeczy których nie widziałem wcześniej. Poza tym jestem strasznie zacięty na gry i zawsze zostawiam na później i nigdy nie używam cheatów. Owszem kraki do gier tak, ale są to kraki typu nocd, żyjemy w Polsce i gra musi mi się naprawdę spodobać abym kupił oryginał. Nie stać mnie na kupowanie w ciemno.
_________________
Pozdrowienia,
****************************
* Marek (SirAdams) Adamski
* http://www.siradams.com
* Linux: #253788
****************************
 
 
 
Gość

Wysłany: Wto Kwi 26, 2005 9:23 am   

Dokładnie Sir , ja nie odstawiam może gry na drugi dzień , ale wyłączam ją i staram się przemyśleć swoje błędy , obmyśleć jakąś taktykę , chodzi tu o RTS'y i RPG'i , pamiętam jak grałem w Baldur's Gate II , trzeba było sie troszke namęczyć w niektórych pojedynkach , a w szczególności w ostatnim :P :P:P co do innych rodzajów , to nie wiem w FPP przeważnie idzie przejść jakiś moment za którymś razem , wystarczy troszke szczęścia i celne oko :) a co do wyścigów to cóż , chyba nie tylko ja w NFS:U 1 i 2 jeździł niektóre wyścigi po kilka razy bo maly błądi koniec zabawy :P :P Myśle , że jeżeli nam naprawde jakaś gra sie podoba to grzechem byłoby używanie cheat'ów i hack'ów .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo  
Strona wygenerowana w 0,069 sekundy. Zapytań do SQL: 8